FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 6 Kasım 2019 1594 Görüntüleme

ZEYNEP’İN POLİS OLMA HAYALİ GERÇEK OLDU

Mut’ta Özel Vadi Göksu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Okulu öğrencilerinden 17 yaşındaki Zeynep Kanmaz, en büyük hayalini gerçekleştirdi. Küçüklüğünden beri polisliğe karşı ilgisi ve sevgisi olan zihinsel engelli Zeynep, bir günlüğüne polis oldu ve Mut Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle birlikte polis aracıyla devriye gezdi. En büyük hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayan Zeynep, bu isteğini gerçekleştiren Mut Emniyet Müdürlüğü’ne ve polis ekiplerine teşekkür etti.

Mut’ta Özel Vadi Göksu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Okulunda öğrenim gören 17 yaşındaki Zeynep Kanmaz, küçüklüğünden beri polislik mesleğine büyük ilgi ve sevgi beslemekteydi, polis olmak istiyordu. Onun bu isteğini bilen Okul yönetimi, durumu Mut İlçe Emniyet Müdürlüğüne ulaştırdı. Mut İlçe Emniyet Müdürlüğü de duruma kayıtsız kalmadı ve Zeynep’in bu isteğini yerine getirmek için harekete geçti. Zeynep’i Mut İlçe Emniyet Müdürlüğünde ağırlayan polisler, onu ekip aracına bindirerek, Mut sokaklarını gezdirdi.

En büyük hayalini gerçekleştirmenin sevinci gözlerinden okunan Zeynep, bir günlüğüne de olsa polislerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadı. Zeynep, kendisine bu imkanı sunan ve isteğini gerçekleştiren İlçe Emniyet Müdürlüğüne ve polis ekiplerine teşekkürlerini iletti.

İlginizi çekebilir

Mut’ta Erik Sezonu Başladı

Mut’ta Erik Sezonu Başladı

Tema Tasarım | Osgaka.com