FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 29 Mayıs 2019 1232 Görüntüleme

MUT BELEDİYESİ’NDEN İFTAR SOFRASI

Mut Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla iftar yemeği verildi.

Mut Cumhuriyet Meydanında verilen İftara Mut Kaymakamı Mehmet Ali Akyüz, Belediye Başkanı Volkan Şeker, MHP Mersin Milletvekilleri Olcay Kılavuz ve Baki Şimşek, Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, Toroslar eski Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın 31 Mart Yerel Yönetim Seçimlerindeki Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamit Tuna, Mut Müftüsü Mustafa Öztürk, Belediye Meclis Üyeleri, MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP Mut İlçe Başkanı Alpaslan Savaş Kır, Ak Parti İlçe Başkanı Soner Solak, MHP Aydıncık İlçe Başkanı Hacı Salan, Ülkü Ocakları Mut İlçe Başkanı Ali Özdemir ve vatandaşlar katıldı.
İftar yemeği öncesinde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Volkan Şeker, “İftar programımıza hoş geldiniz şeref verdiniz. Bu mübarek ayda, güzel günde sizlerle burada iftar yapmak bizler için çok büyük onur. Ramazan ayı neticede; birlik beraberlik, hoşgörü, sevgi, garibi fukarayı düşünmek, burada birbirimizle kucaklaşmak sevgi dolu birbirimize bakmak demek” dedi.
Daha sonra Toroslar eski Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın 31 Mart Yerel Yönetim Seçimlerindeki Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamit Tuna, MHP Mersin Milletvekilleri Baki Şimşek ve Olcay Kılavuz’un konuşmalarının ardından davetliler iftarlarını açtılar.
İftar sonrasında Mut Müftüsü Mustafa Öztürk’ün yaptığı duanın ardında yemek sona erdi.

Tema Tasarım | Osgaka.com