FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 19 Aralık 2018 1592 Görüntüleme

“Başarı Güçlü Zihinler İster Güdümlü SODES Projesi” Ödül Töreni

Güdümlü Projeler Kapsamında Mersin Valiliği tarafından hazırlanıp SODES´e sunulan ” BAŞARI GÜÇLÜ ZİHİNLER İSTER” Güdümlü Projesi Ödül Töreni Mersin Suphi Öner Öğretmenevi Tarsus Salonunda gerçekleşti. Törene Mersin İl Millî Eğitim Müdürü Adem Koca, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Emre Duru, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
10-14 Aralık 2018 tarihleri arasında Okullar Arası Akıl ve Zeka Oyunları kapsamında 11 kategoride düzenlenen turnuvalarda ilk üçe giren öğrencilere ödüllerini Mersin İl Millî Eğitim Müdürü Adem Koca takdim etti.
Koca tören sırasında yaptığı konuşmada, Güdümlü SODES Projelerinin, çocuklara ve gençlere imkan verildiğinde neler başarabildiklerini gösteren projeler arasında yer aldığını ifade etti. Koca, ayrıca bu proje sayesinde öğrencilerin, duygularını rahatça ifade etmesine imkan tanınacağını, farklı bakış açıları geliştireceklerini ve öz güvenlerinin gelişeceklerini vurguladı.
Koca, Projede emeği ve katkısı bulunan herkese teşekkür ettiğini ve öğrencilerimizin başarılarının devamını dilediğini söyledi.

Tema Tasarım | Osgaka.com