FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 3 Temmuz 2019 926 Görüntüleme

ÇITLIK 2. KİRAZ ŞENLİĞİ 7 TEMMUZ’DA

Mut Çıtlık Doğa Gezginleri (ÇIDOG), 2. Kiraz Şenliğine hazırlanıyor. ÇIDOG, geçen yıl ilkini gerçekleştirdiği Kiraz şenliğinin ikincisini bu hafta sonu yapacak. Sertavul Yaylasında yapılacak olan Çıtlık 2. Kiraz Şenliğine, Erdemli Limon Doğa Kulübü de (ELİDOK) katılacak.
Mut Çıtlık Doğa Gezginleri, sosyal medyadan yaptığı duyuruyla, Çıtlık 2. Kiraz Şenliğini 7 Temmuz 2019 pazar günü yapacağını bildirdi. Mut’un Sertavul Yaylasında yapılacak olan şenliğe, Sema ile Vasfi İnanıcı evsahipliği yapacak. Şenliğe Erdemli doğa gruplarından Erdemli Limon Doğa Kulübü de (ELİDOK) katılacak. Şenlik öncesi Alahan Manastırı ziyaret edilecek ve Han Koyağı ile Küçük Sertavul arasında yaklaşık 5 km’lik doğa yürüyüşü gerçekleştirilecek.
ÇIDOG tarafından yapılan duyuruda şu bilgiler verildi: “7 Temmuz 2019 pazar günü, saat 09.00’da Çınaraltı Parkı’nda Erdemli Doğa grubu ile buluşma. Hareket saati, 09.30. Alahan Manastırı gezisi 10.30 (ücretsiz). Sertavul merkez benzincide Sertavul katılımcıları ile buluşma 11.30. İsteyen katılımcılar Han Koyağı ve küçük Sertavul’da yaklaşık 5 km’lik bir yürüyüş. Kiraz Şenliğine ve bize ev sahipliği yapacak olan sevgili Sema-Vasfi İnanıcıların yayla evinde yanımızda getirdiğimiz azıklarla öğle yemeğimizi yiyeceğiz.İsterseniz ızgara ya da şiş yapabilirsiniz, gerekli teçhizat mevcuttur. Herkesin kullanacağı tabak bardak getirmesi rica olunur. Doya doya çay içip, kiraz yiyeceğiz.”
Mut ÇIDOG Başkanı Ayşe Ardıç, ELİDOK’la birlikte yapacakları 2. Kiraz Şenliğine tüm Mutluları davet etti.

Tema Tasarım | Osgaka.com