FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Spor 19 Aralık 2018 1063 Görüntüleme

FORZA MUT İDMAN YURDU

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grupta mücadele eden takımımız Mut İdman Yurdu Belediye Spor hafta sonunda Arsuz Karaağaç Spor ile deplasmanda yaptığı karşılaşmayı 2-0 kazandı.

Kriz ve maddi zorluklarla boğuşmasına rağmen ilçemiz takımı Mut İdman Yurdu Belediye Spor (MİY) deplasmanda karşılaştığı zorlu rakibi Arsuz Karaağaç Spor’u karşılaşmanın ikinci yarısının 55. dakikasında Özcan Polat’ın, 90. dakikasında ise Şevki Koç’un kaydettiği gollerle 2-0 kazandı.
Birinci devrenin son karşılaşmasında ilçemiz takımı Mut İdman Yurdu rakibi Arsuz Karaağaç Spor’u 2 golle geçti. Grupta en büyük çekişme lider olan 68 Aksaray Belediye Spor ile Medcem Silifke Belediye Spor arasında yaşanıyor. İki takım bu hafta oynadıkları seyircisiz karşılaşmada 0-0 berabere kalarak birer puan paylaştılar. Bu sonucun ardından 68 Aksaray Belediye Spor ikinci devreye lider olarak girdi.
Yaptığı 13 karşılaşmada hiç berabere kalmayan ve 5 mağlubiyet, 8 galibiyeti bulunan 24 puanlı takımımız Mut İdman Yurdu ikinci devrenin ilk maçını 20 Ocak 2019’da Kırıkhan Spor ile deplasmanda oynayacak.

Tema Tasarım | Osgaka.com