FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 12 Mart 2019 2383 Görüntüleme

MTSO Mersin Agrodays Fuarında

Mut Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), 7 Mart’ta Mersin’de düzenlenen Mersin Agrodays 14. Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarına katıldı.
MTSO’dan yapılan açıklamada; “7 Mart 2019 Mersin Yenişehir fuar merkezinde açılışı yapılan Mersin Agrodays 14. Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı açılışına İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Ali AKYÜZ ile birlikte Oda Yönetim Kurulu Üyelerimiz katılmışlardır. İlçe standımızı Mersin Milletvekilimiz Sayın Zeynep GÜL YILMAZ ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ayhan KIZILTAN ziyaret etmişlerdir. İlçemizde Zeytin ve Zeytinyağı üreten firmalardan İzorya, Sazak ve Aydoğanlar ürün tadımı ve tanıtımı yapmaktadırlar. Fuarın İlçemize hayırlı olmasını dileriz” denildi.
MTSO ayrıca, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Yönetim Kurulu Başkanı M. Gürsel AYDIN, Meclis Başkanı Nebiattin ATA, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Birol DEVECİ, Yönetim Kurulu Üyesi Ceylan ÖZ ve Genel Sekreter Mustafa DEVAM ile kadın üyeleri iş yerlerinde ziyaret edilerek çiçek hediye edildi.

İlginizi çekebilir

Pers Yolu Dünyaya açılıyor

Pers Yolu Dünyaya açılıyor

Tema Tasarım | Osgaka.com