FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber, Siyaset 17 Ekim 2018 1220 Görüntüleme

Muhammet Kayhan’dan TEŞEKKÜR

Genel Merkezin yeniden yapılanma programı kapsamında İYİ Parti Mut İlçe Başkanlığı görevinden ayrılan Muhammet Kayhan, partililere hitaben bir teşekkür mesajı yayınladı. Görevini devrettiği Durmuş Ali Çerekçi’ye başarılar dileyen Kayhan, teşkilatının ve yeni yönetim kurulunun emrinde olduğunu bildirdi.

Muhammet Kayhan yayınladığı teşekkür mesajında, “2016 yılında başlattığımız yürüyüş neticesinde kurulan İYİ PARTİ bünyesinde geçen yıl Mut Kurucu İlçe Başkanlığı görevi tarafıma verilmişti. Bu süreç içerisinde yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte başlattığımız özverili çalışmalar neticesinde partimiz Mut siyasetinde üyelerimizin ve gönülden destek veren hemşerilerimizin sayesinde çok önemli bir oy oranıyla çok ciddi bir yer edindi. Bu süreçte destek veren, emek veren, bizimle yol yürüyen, bize inanarak omuz veren, güç veren herkese sonsuz teşekkürler ederim” dedi.
Genel Merkezimizin tavsiyeleri sonucunda, yeniden yapılanma programı kapsamında il ve ilçe başkanlarının istifalarının gerçekleştiğini ve teşkilatlarının yeniden yapılanmasının hızla gerçekleştiğini belirten Kayhan, şunları kaydetti: “Bu süreçte yeniden ilçe başkanlığı görevine talip olmadım. Yaklaşan yerel seçimlerde bir makama talip olmak maksadıyla değil, ama üzerimize düşecek bir görev ve vazife için teşkilatımızın emrinde bir nefer olarak hazır olduğumuzu bildirmek için göreve talip olmadım. Bunun dışında hiç bir düşüncem ve hesabım yoktur. Siyasi hayatımızın her döneminde görev bilinciyle en zor işlere kendimizi verdik, bundan sonra da her türlü zorluğa talibiz. İYİ Parti Mut İlçe Başkanlığı görevini kendi rızam ve yerel seçimler süreci için alnımızın akıyla devrettikten sonra ilçe başkanı olarak atanan Durmuş Ali Çerekçi kardeşime üstlendiği zor ve meşakkatli görevde başarılar dilerim. Teşkilatının ve atanan yeni yönetim kurulunun emrinde olduğumu bildiririm. Bu arada sürecin işleyişi esnasında durumu fırsat bilerek karışıklık ve kaos ortamından beslenen, buralardan nemalanmaya çalışan sosyal medya ve klavye cengaverlerine fırsat ve cevap vermeyeceğimizin bilinmesini de özellikle belirtirim. Emeği geçen herkese, bana ve teşkilatımıza güvenerek yol yürüyen tüm partililerimize, hemşerilerimize teşekkürlerimi sunarım. Haklarınızı helal ediniz.” HABER: Ali Çağlar

Tema Tasarım | Osgaka.com