FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Spor 17 Nisan 2019 1382 Görüntüleme

ÇALIKUŞU: “Özverili mücadelemiz 3 puanı getirdi.”

Mut İdman Yurdu Belediye Spor Teknik Direktörü Onur Çalıkuşu, 7 Mart Kadirli Demirspor ile deplasmanda ikinci yarı 10 kişi oynadıkları ve 3-1 kazandıkları maçın ardından gazetemize açıklamalarda bulundu.
Onur Çalıkuşu yaptığı açıklamada, “Deplasmanda oynadığımız 7 Mart Kadirli Demirspor müsabakasını da 3-1 kazanarak puanımızı 51’e yükselttik. İlk devreyi 2-0 önde kapattık ancak ilk yarının 44’üncü dakikasında takım kaptanımız Osman Nuri Çulfa’nın ikinci sarıdan kırmızı kart görmesiyle ve oyundan atılmasıyla eksik kaldık. İkinci devre oyuncularımın özverili bir şekilde mücadele etmesi bize 3 puanı getirdi” dedi.
Çok zor şartlarda geldikleri müsabakadan galip ayrıldıkları için çok sevinçli olduklarını söyleyen Çalıkuşu, şöyle konuştu: “Sezon başından bu yana hep sıkıntılarla mücadele ettik. Bu takıma destek verilmemesi beni kahrediyor. Bizler ailelerimizden fedakarlık yaparak mücadele ettik, hakedişlerimizi alamadık; ama yine de bu takım için gecemizi gündüzümüze katarak mesai harcadık. Mut İdman Yurdu Belediye Spor arması benim için çok değerli. Mücadelemizi takım olarak, ekibim olarak sonuna kadar sürdüreceğiz. Küme düşersek bile şerefimizle düşeceğiz. İnatla bıkmadan usanmadan. Kalbimiz temiz, Allah’ım gönlümüze göre verir inşallah.” Çalıkuşu, deplasmana gelmelerine destek veren Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker ve ekibine teşekkürlerini iletti.

Tema Tasarım | Osgaka.com