FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Haber 29 Mayıs 2019 1253 Görüntüleme

MUT ŞOFÖRLER ODASI’NDAN İFTAR SOFRASI

Mut Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Ramazan ayı dolayısıyla iftar yemeği verdi. İftar sofrası, Mut bürokratı ile şoför esnafını buluşturdu. İftar davetine Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer’de katıldı.

Mut Şoförler ve Otomobilciler Odasınca ilçemiz Turşucu Baba Kahvaltı Salonu At Çiftliğinde kurulan iftar sofrasına; Mut Kaymakamı Mehmet Ali Akyüz, Belediye Başkanı Volkan Şeker, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer, İlçe Jandarma Komutanı Nusret Atılgan, İlçe Emniyet Müdürü Ali Serban, Bölge Trafik İstasyon Amiri Vedat Taşkıran, Mut Müftüsü Mustafa Öztürk, çevre il ve ilçelerden gelen Oda Başkanları, Mut Esnaf Odası Başkanı Yusuf Köğce, Mut Ziraat Odası Başkanı Hıdır Kar, Belediye Meclis Üyeleri, MHP Mut İlçe Yöneticileri, Ak Parti İlçe Başkanı Soner Solak, CHP İlçe Başkanı Duran Orhan, ve 137 Nolu Öğrenci Kooperatifi Başkanı Ali Küçükceran, 159 Nolu Öğrenci Kooperatifi Başkanı Recep Çelik, 85 Nolu Yolcu taşıma Koopertaifi Başkanı Hasan Pekacar, 87 Nolu Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Başkanı Yılmaz Karaer, Taksiciler Kooeratifi Başkanı Yılmaz Duran, banka müdürleri, ve oda üyeleri katıldı.
İftar yemeği sonrasında konuşma yapan Mut Şoförler Odası Başkanı Mustafa Evren, “İftar programımıza hoş geldiniz şeref verdiniz. Bu mübarek ayda, güzel günde sizlerle burada iftar yapmak bizler için çok büyük onurdur” dedi.
İftar davetlerinin, esnafın sofrasını ekmeğini paylaştığı, birlik ve beraberliğin sergilendiği en anlamlı davet olduğunu söyleyen Evren, konuşmasında şunları söyledi: “Bu mübarek Ramazan ayında üyeler arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek adına iftar sofraları büyük anlam taşımaktadır. Ramazan ayının bereketi ile esnafımız bir araya gelerek hem kendi aralarında hem de ilçe bürokratlarımız ile tanışma fırsatı elde ederek, dayanışma ve kaynaşmalarını sağlamaktadır.”
Evren, iftar davetine katılanlara teşekkür etti ve hayırlı Ramazanlar dileyerek konuşmasını noktaladı.
Daha sonra konuşma yapan Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer ise, katılım gösteren herkese teşekkür ederek; “Kısıtlı imkânlarına rağmen böylesi güzel bir iftar programında bizleri buluşturan Oda başkanımıza, Yönetim, Denetim Kurullarına ve Personellerine teşekkür ediyoruz. Buradaki amaç soframızı paylaşmak, birlikte beraber olmaktır. Tüm esnafımıza hayırlı Ramazanlar, işlerinde bol ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.
İftar sonrasında Mut Müftüsü Mustafa Öztürk’ün yaptığı duanın ardından yemek sona erdi.

Tema Tasarım | Osgaka.com